Aż 100 zł można zarobić za założenie Konta dla Młodych w PKO BP. Oprócz tego, bank dorzuca 10 wejściówek do kina, które wykorzystać możemy w sieci Cinema City lub Helios, w zależności od tego, na którą pulę się załapiemy. Wejściówki do kina są łącznie warte prawie 200 zł, więc razem z bonusem za założenie konta, mamy tu całkiem pokaźną sumę 🙂

Kto może wziąć udział?

Często w przypadku takich ofert, wykluczeni są starzy klienci. Tu jednak jest inaczej, ponieważ z promocji wykluczone są jedynie osoby, które konto posiadały 31 sierpnia 2016 r. Osoby, które zamknęły je wcześniej, mogą wziąć udział w promocji.
Ważne jest, aby podczas zakładania konta zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe.

Koszty utrzymania rachunku

Za utrzymanie rachunku nie zapłacimy nic, po wykonaniu 5 transakcji kartą unikniemy także opłaty za kartę (wynosi ona 5 zł miesięcznie, koszt zmniejszany jest o 1 zł po dokonaniu każdej transakcji). Przelewy internetowe oczywiście są darmowe.

Jak skorzystać z promocji?

Premię 100 zł gwarantuje nam bank we współpracy ze znanym serwisem Comperia.pl. Pierwszym krokiem jest rejestracja w serwisie fast50club.pl, który w przyszłości pozwoli Wam zarabiać na poleceniu kont bankowych. Następnie, już po rejestracji w serwisie, z panelu administracyjnego przechodzimy do zakładania rachunku:

fast50

Jak widzimy, mamy tam również opcję polecenia oferty naszym znajomym, a więc możemy zgarnąć kolejne pieniądze!

Następnie musimy jeszcze zgłosić chęć otrzymania biletów na dedykowanej stronie: https://www.pkobp.pl/lpk/promocja-kino-za-0-zarejestruj-sie/

Jakie warunki należy spełnić?

Podstawowym warunkiem jest oczywiście zawarcie umowy o otwarcie i prowadzenie rachunku. Należy to zrobić w terminie 1.09 – 16.10.2016 r.
Kolejnym krokiem jest wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą, w terminie do 16.10.2016 r.

Po spełnieniu tych warunków, otrzymasz prawo do premii 100 zł oraz pakietu 10 biletów do kina.

Podsumowanie

Oferta PKO BP wygląda świetnie, można śmiało stwierdzić, że jest to najlepsza tego typu promocja w ostatnim czasie. Należy jednak pamiętać, że pula promocyjnych biletów jest ograniczona do 10 000 pakietów, więc należy się spieszyć. Dodatkowym ograniczeniem jest wiek, gdyż z promocji mogą skorzystać jedynie osoby w wieku 18 – 26 lat.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *