Citibank zaskakuje promocjami! Do zgarnięcia mamy voucher o wartości 400 zł do Empiku, sklepu internetowego nexterio.pl czy na Allegro. Zasady promocji są banalnie proste!


paulinycuda

WARUNKI PROMOCJI

Jak to często bywa, aby skorzystać z promocji powinno się być nowym klientem Citibanku, to znaczy takim który od 1 stycznia 2014 nie posiadał głównej karty kredytowej w tym banku.

Bank na wstępie zaznacza, że aby dostać bonus, muszą zostać spełnione minimalne wymagania dochodowe oraz wiekowe. Są one następujące:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Czas trwania promocji jest ograniczony. Jeżeli chcemy zgarnąć voucher do Empiku lub sklepu neterio.pl – wniosek należy złożyć do 30.09.2016. W przypadku Allegro mamy czas do 31.12.2016.

Jeżeli spełniamy warunki promocji, to wystarczy że złożymy wniosek na dedykowanej stronie promocji i poczekamy na kontakt ze strony banku, który oceni naszą zdolność kredytową.


JAKIE WARUNKI TRZEBA SPEŁNIĆ ABY PO OTRZYMANIU KARTY ZGARNĄĆ TYTUŁOWĄ PREMIĘ ?

Empik/nexterio.pl: Wystarczy, że w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogujemy się do bankowości Citibank Online lub Citi Mobile. Voucher otrzymamy do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy poprzez wiadomość w systemie bankowości internetowej.

Allegro: Warunek równie prosty: w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zwarcia umowy należy zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz dokonać kartą transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 2000 zł. Bank wyklucza tu transakcje będące zapłatą za rachunki oraz transakcje zwrócone lub niezaksięgowane.


GDZIE TU HACZYK?

Bank wymusza na nas aby  przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o kartę wykonywać minimum jedną transakcję kartą. Oczywiście nie jest to nic trudnego, co nie bylibyśmy w stanie zrealizować – wystarczy, że co miesiąc zapłacimy kartą czy robieniu zwykłych zakupów spożywczych. Jeżeli zapomnimy o takiej transakcji w danym miesiącu, bank jednorazowo nalicza nam karę w wysokości 200 zł, ale dalej jesteśmy do przodu (chociaż możemy wydać te pieniądze w lepszy sposób) !


KTÓRĄ KARTĘ WYBRAĆ ?

Podczas składania wniosku mamy do wyboru dwie karty:  MasterCard World lub kartę Simplicity. Wybierzmy tą drugą – jest całkowicie darmowa (żadnych opłat miesięcznych czy rocznych, wystarczy spłacać zadłużenie w terminie a nie zapłacimy nawet odsetek). MasterCard jest płatny aż 18 zł/mies.

Pamiętajmy aby podczas rozmowy z konsultantem przy zakładaniu karty nie dać się na mówić na konto osobiste (nie jest wymagane) ani usługi CitiPhone, czyli możliwości obsługi karty przez infolinię. Usługa ta kosztuje 6 zł, a jest zbyteczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *