Na rynku kont finansowych jest obecnie wiele ciekawych ofert – banki zachęcają klientów do założenia konta premiami pieniężnymi, czy gadżetami. Wśród wielu ofert warto przyglądnąć się ofercie konta Credit Agricole.
Co dokładnie oferuje nam bank i czy rzeczywiście możemy zarobić na założeniu tego konta aż 1000 zł?

Kto może skorzystać z tej promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały wcześniej konta w Credit Agricole, ale także Ci, którzy zamknęli to konto na 90 dni przed rozpoczęciem promocji (27 marca 2015 r.). Z promocji nie skorzystają jednak Ci, którzy brali udział w poprzedniej edycji ‚Jesteś gotowy na 1000 zł?’.

Warunki, które należy spełnić

Najpierw należy oczywiście założyć konto bankowe w Credit Agricole. Do wyboru mamy aż cztery konta:

 • 1 Konto
 • Konto PROSTOoszczędzające
 • Konto PROSTOoszczędzające PLUS
 • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM

Należy złożyć również wniosek o wydanie karty płatniczej, otworzyć co najmniej jeden Rachunek Oszczędzam w PLN, aktywować usługę ”CAsaver” (”Oszczędzam na okrągło”)
Następnie należy zapewnić regularne wpływy na konto. Cytując regulamin promocji oznacza to:

Warunek zapewnienia stałych wpływów na Konto uważa się za spełniony, jeżeli Uczestnik: 1) wypełni i podpisze „Zlecenie przekazywania środków” w przypadku osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, emerytury lub renty lub „Deklarację stałego zasilania konta” w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą oraz uzyskujących dochody z innych tytułów, 2) zapewni wpływ na Konto co najmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym w okresie korzystania z Promocji kwoty zadeklarowanej na „Zleceniu przekazywania środków” lub „Deklaracji stałego zasilania konta”, na sumę nie mniejszą niż 1500 zł.

Za co dostajemy premię?

100 zł na Dzień Dobry – premia za pierwszy wpływ

credit-agricole-100zl-na-start
Pierwszy warunek jest bardzo prosty do spełnienia – wystarczy zapewnić wpływ co najmniej 1500 zł na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpiliśmy do promocji. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

100 zł za przeniesienie swojego konta do Credit Agricole

credit-agricole-100zl-za-przeniesienie
Aby otrzymać tą premię, należy przenieść konto z innego banku, składając wypowiedzenie w czasie do 7 dni od założenia konta w Credit Agricole, a także podać pracodawcy nowy numer konta – w Credit Agricole.

Do 300 zł zwrotu za rachunki

credit-agricole-300zl-za-rachunki

W ramach tego bonusu otrzymujemy 5% zwrotu za opłacone rachunki za media. Rachunki muszą być wystawione na nasze dane, lub dane małżonka, lub inną zamieszkującą nasze gospodarstwo domowe. Muszą dotyczyć one nieruchomości, której dane zostały podane jako nasz adres zameldowania/korespondencyjny.

Media, za które przysługuje zwrot:

gaz, energia elektryczna, woda bieżąca (w tym podgrzanie wody i odprowadzenie ścieków), abonament telewizyjny (w tym za telewizję kablową lub satelitarną), stały dostęp do Internetu, abonament telefoniczny (w tym telefon komórkowy i telefon stacjonarny)

Można otrzymać maksymalnie 16,67 zł zwrotu miesięcznie. Wszystkie rachunki, które chcemy opłacać z naszego konta należy zarejestrować w banku – można to zrobić w placówce, bądź na stronie internetowej http://www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach.

Warto wspomnieć, że zwrot za rachunki wykonywany jest tylko w przypadku, gdy spełnimy warunek zapewnienia stałego miesięcznego wpływu minimum 1500 zł.

500 zł za płatności kartą!

credit-agricole-500zl-za-karte

Aby korzystać z tej premii, należy wykonać w ciągu miesiąca transakcje kartą na co najmniej 500 zł. Kolejnym warunkiem jest wpływ co najmniej jednego grosza na Rachunek Oszczędzam przy pomocy usługi CAsaver. Na czym polega owa usługa będzie wyjaśnione poniżej. Dodatkowo, w miesiącu poprzedzającym naliczanie premii powinien zostać odnotowany wpływ co najmniej 1500 zł na nasze konto główne.

Jak działa usługa CAsaver? Podczas płatności kartą następuje automatyczne odłożenie nadwyżki kwoty do wybranej wysokości na rachunek Oszczędzam. Następnie bank dodaje do tej kwoty 50%. Możemy wybrać zaokrąglenie do 50 gr, 1 zł lub 5 zł. Najbardziej opłacalne będzie wybranie zaokrąglenia do 5 zł. Jak działa to w praktyce? Jeśli robimy zakupy na 16.20, bank zaokrągla kwotę do ustalonego progu (np. 5zł) i wylicza na tej podstawie różnicę – w tym przypadku będzie to 3.80 zł. Następnie dodaje do tej kwoty 50% czyli 1.90 zł i przelewa w sumie 5.70 zł na nasz rachunek oszczędnościowy. W ten sposób można zarobić maksymalnie 33,33 zł miesięcznie.

Kilka słów o kontach, jakie mamy do wyboru

Jak wspomniano we wstępnie, możemy wybierać spośród czterech kont. Najbardziej optymalny wydaje się wybór konta PROSTOoszczędzające PLUS. Najważniejsze opłaty:

 • 0 zł za prowadzenie konta, w przypadku wpływu co najmniej 1500 zł
 • 0 zł za przelewy i zlecenia stałe
 • 0 zł za kartę debetową, pod warunkiem wykonania transakcji na co najmniej 500 zł
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Decydując się na udział w promocji związujemy się z bankiem na 18 miesięcy, jednak nie powinno to być problemem, ponieważ całość premii możemy zarobić właśnie w tym okresie.

Kliknij tutaj, aby założyć konto w Credit Agricole

Comments

 1. Bardzo dobra promocja i zamierzam z niej skorzystać. W czasach gdy większość banków podnosi koszty użytkowania rachunków warto wyłuskać takie rodzynki, które mogą pozwolić nam zarobić konkretne pieniądze.

 2. Skorzystałem z promocji i co miesiąc udaje mi się zgarniać premię w wysokości około 40zł. Trochę śmiesznie czasami trzeba cyrklować z transakcjami, ale okazja jak najbardziej na plus.

 3. Mam to konto i dostałam 100zł za założenie konta. Ale pozniej zobaczyłam ze pobrali mi pare zł za prowadzenie tego konta, wiec trzeba pilnowac warunków. Tak czy inaczej wyszłam na + 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *