Przez kilka ostatnich lat Payback był jednym z największych programów lojalnościowych w Polsce. Rozpoczął on swoją działalność we wrześniu 2009 roku. Posiadacze kart mogli zbierać punkty podczas robienia zakupów w wielu popularnych sklepach takich jak Empik, Smyk czy Allegro.  Dzięki wielu ciekawym promocjom czy ofertom kupna w łatwy sposób można było pomnażać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody, płacić w wybranych sklepach czy przekazywać na akcje dożywiania dzieci – Pajacyk. Czemu piszę w czasie przeszłym? Odpowiedź jest bardzo prosta:  dla mnie Payback stracił już na atrakcyjności.

W przeciągu ostatnich kilku miesięcy z programu odeszło wielu partnerów takich jak:

Allegro (31 lipca 2016)
BZWBK (31 sierpnia 2016)
Real (31 grudnia 2015)
Smyk (31 marca 2016)
Empik (16 sierpnia 2016)
Drogeria Natura (31 maja 2016)

Nie są to wszyscy, którzy zrezygnowali z Payback. Nadal jednak możemy zbierać punkty u parterów takich jak np. Zalando, Groupon,  RTVeuroAGD, Orange, czy Multikino.

Jak zbierać punkty?

Aby dołączyć do programu Payback należy zarejestrować się na stronie programu, po wypełnieniu formularza zostanie nam wysłana karta dzięki której będziemy mogli rozpocząć zbieranie punktów. Wystarczy podczas płacenia za zakupy dać swoją kartę Payback, aby zostały naliczone nam punkty.

payback

Zbieranie punktów można w łatwy sposób przyśpieszyć aktywując różnorakie kupony i promocje na stronie Payback czy korzystając z aplikacji  mobilnej. Oto kilka ciekawych i wartych wykorzystania kuponów w sklepach internetowych:

payback

Co zrobić z uzbieranymi punktami? Punkty można wymieniać na kupony i nagrody.

Jak w miesiąc czasu uzbierałam punkty na książkę?

Wykorzystując aktualne kupony i promocje Payback, wykonując codzienne zakupy bez problemu udało mi się uzbierać prawie 3500 pkt. Wystarczyło raz na kilka dni zajrzeć do aplikacji mobilnej i aktywować interesujące mnie kupony. Na potwierdzenie załączam autentyczną historię transakcji.

payback payback

Oraz otrzymany bon na zakupy:

payback

Niestety, po odstąpieniu Empika z programu nie widziałam ciekawej możliwość wymiany zebranych punktów dlatego też przestałam korzystać z Payback. Jednakże polecam zapoznać się z ofertą Payback każdemu kto chce łatwo zaoszczędzić pieniądze robiąc codzienne zakupy. Może akurat znajdzie interesujący sposób wymiany punktów na nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *