W grudniu 2013 roku nastąpiła zmiana Invest Bank zmienił nazwę na Plus Bank. Pod nową nazwą bank chce zawalczyć o 14 milionów klientów Plusa oraz 3 miliony klientów Cyfrowego Polsatu. Do końca marca ma ulec zmianie wystrój wszystkich placówek dawnego Invest Banku, mamy być również świadkami wprowadzania wielu nowości. Co Plus Bank ma nam do zaoferowania w tym momencie i czy może liczyć na pozytywne opinie?

Wybierać możemy spośród czterech kont: Konto Plus, Konto Lider, Konto Efekt, Konto Start. Nowością jest Konto Plus. Bank oferuje klientom bezpłatne prowadzenie rachunku, wydanie/korzystanie z karty debetowej, wypłaty z bankomatów własnych i sieci Euronet oraz przelewy internetowe. Wszystko za darmo? Nie do końca – za kartę zostanie pobrana opłata 6 zł, jeśli w ciągu miesiąca nie zasilimy rachunku min. 1000 zł oraz nie dokonamy transakcji kartą na min. 500 zł.
Z pozostałymi kontami możecie się zapoznać na zdjęciu poniżej:
Konta w Plus Banku - opłaty, prowizje

Program lojalnościowy

Dla klientów, którzy będą aktywnie korzystać z konta, przygotowano program lojalnościowy Bonus Plus. Jest on skierowany do abonentów Plusa, a także do posiadaczy telefonów na kartę i oferty mix. Na czym polega Bonus Plus? Dzięki niemu istnieje możliwość obniżenia kwoty rachunku za telefon w danym miesiącu. Bonus może wynieść nawet 100%. Za każde 500 zł transakcji bezgotówkowych kartą przysługuje nam zniżka w wysokości 5%. Jak więc łatwo policzyć, jeśli wydamy kartą 10 000 zł w ciągu miesiąca, za abonament w Plusie nie zapłacimy nic.

Jest przewidziany jeszcze jeden bonus: za staż w Plusie. W miesiącu, w którym przypada rocznica podpisania umowy klienci otrzymają bonus wyliczony ze średniej bonusów otrzymanych przez cały ostatni rok. Dla klientów ze stażem 3-5 lat przewidziane jest 50% średnio uzyskiwanego bonusu, natomiast dla klientów ze stażem ponad 6 lat przysługuje 100% średniej bonusów.

Jak widać, Pan Solorz próbuje wykorzystać potężne zaplecze jakim dysponuje – czyli 14 milionów abonentów Plus. Wydaje się to słusznym krokiem i w najbliższych miesiącach powinniśmy się spodziewać jeszcze mocniejszego powiązania produktów finansowych z usługami telekomunikacyjnymi.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *