ING Bank Śląski przygotował dla nowych klientów atrakcyjną ofertę – za otwarcie konta mają oni szansę dostać 100 zł premii. Jakie warunki trzeba spełnić?

Warunek właściwie jest tylko jeden – do 15.06.2015 roku należy zrobić transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1000 zł. Jest więc pół roku czasu – przy aktywnym korzystaniu z konta warunek bardzo łatwy do spełnienia.

Czy warto założyć konto?

Wiele osób zastanawia się, czy nie jest to przysłowiowy haczyk. Bank kusi premią, ale co z opłatami? Warto im się przyjrzeć:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową (w przypadku transakcji bezgotówkowych na co najmniej 200 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7 zł)
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 5 zł za zlecenie przelewu ekspresowego (dochodzi nawet w 5 min)
  • 9 zł za wpłatę/wypłatę/przelew zlecony w placówce banku
  • 0 zł za zlecenia stałe
  • 0 zł za zlecenie i realizację polecenia zapłaty
  • 0 zł za wpłatę we wpłatomatach ING
  • z pełną taryfą opłat i prowizji możesz zapoznać się pod tym adresem
  • konto możesz założyć na tej stronie

Pozostałe usługi

Bank oferuje kilka innych usług wraz z kontem osobistym:

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Konto z oprocentowaniem 3% jest obecnie jedną z lepszych propozycji na rynku. Istnieje również możliwość założenia samego konta oszczędnościowego, bez konieczności posiadania konta osobistego w ING Banku Śląskim. Założenie oraz prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Zestawienie najlepszych kont oszczędnościowych na rynku znajdziesz tutaj

Moja Karta ING

Ta usługa przypadnie do gustu osobom, które pragną się wyróżnić. Bank daje możliwość swoim klientom na zaprojektowanie swojej karty płatniczej – za wydanie karty płacisz jednorazowo 15 zł lub 0 zł jeśli jesteś posiadaczem konta Direct 18-26. Dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych wzorów oraz możliwość wgrania swojego. Oto kilka z nich:

wzor3

wzor2

wzor1

Świetna aplikacja mobilna

Aplikacja zajęła 1 miejsce w rankingu Newsweeka w kategorii „Bankowość mobilna”. Dzięki niej masz swobodę dostępu do banku, oraz m.in. możliwość dodawania paragonów.

Czy warto?

Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam, opierając się o powyższe informacje. Konto wydaje się być dobrym wyborem dla osób w każdym wieku, ale najbardziej docenią go fani nowych technologii. Jeśli regularnie płacimy za zakupy kartą, konto będzie bezpłatne w prowadzeniu – a do tego dostajemy jeszcze 100 zł bonusu. Czego chcieć więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *