Niedawno w życie weszła ustawa antyterrorystyczna. Główną jej konsekwencją jest konieczność rejestracji kart SIM. Ma to na celu zwiększenie bezpieczeństwa obywateli Polski. Dla operatorów sieci komórkowych jest to okazja do pozyskania nowych klientów, dlatego też zachęcają nas wieloma promocjami i bonusami.

Co możemy zyskać ?

  • PLUS

rejestracja numeru plus

Do wyboru mamy bonus w postaci 500 zł na krajowe połączenia, SMS itd. oraz 50 GB internetu (ważne na 30 dni) lub rok ważności konta. Plus oferuje dodatkowe korzyści dla osób które zdecydują przenieść numer  innej sieci. Dla tych którzy wybiorą ofertę JA+na kartę – 50% rabatu na pakiety przez 3 miesiące; natomiast w przypadku MIX-u i abonamentu specjalną ofertę za 29 zł (rozmowy i SMS bez limitu do wszystkich + 10 GB internetu) i trzy pierwsze miesiące za 0 zł.

  • PLAY

rejestracja numeru play

Rejestrując numer w sieci Play możemy wykorzystać wszystkie  trzy bonusy. Pakiet złotówek i internetu ważny jest przez 30 dni. A co z klientami którzy przenoszą numer ?  Mają prawo do otrzymania większych bonusów, również ważnych przez 30 dni.

play-rejestracja-numeru

  • ORANGE

rejestracja numeru orange

Orange co jakiś czas zmienia bonusy za rejestracje numeru. Na obecną chwilę sieć oferuję rozmowy bez limitu  do sieci komórkowych za 25 zł/31 dni oraz pakiet GB po doładowaniu (ilość przyznanego pakietu internetu zależy do kwoty jaką zasilimy swoje konto).

Dla osób przenoszących numer Orange proponuję ofertę specjalną w której za 28 zł ( usługa odnawia się automatycznie co 31 dni) otrzymamy nielimitowane rozmowy (komórkowe i stacjonarne ) i SMS-y oraz 18 GB internetu. W przypadku internetu tak naprawdę otrzymujemy 8 GB internetu w pakiecie, a pozostałe 10 GB dostajemy jako bonus za doładowanie kwotą min. 25 zł.

rejestracja-numeru-orange

  • T – MOBILE

tmobile T-mobile rejstestracja numeru

T-mobile za rejestracje numeru oferuję swoim klientom nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (na 30 dni) po pierwszym doładowaniu za 25 zł oraz 10 GB internetu (ważne przez 30 dni)  do każdego z 12 doładowań za min. 25 zł, czyli przez rok czasu – zakładając, że będziemy doładowywać konto regularnie za 25 zł – nie musimy się martwić o pakiet internetu. Niestety, T-mobile nie oferuję specjalnych bonusów dla osób, które będą przenosiły numer z innej sieci.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *